Den pro dětskou knihu 1. 12. 2012

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR vyhlašuje 6. ročník akce Den pro dětskou knihu, ke které se Městská knihovna Hlinsko každoročně připojuje. V sobotu 1. 12. 2012 od 10 do 15 hodin je pro veřejnost připraven zajímavý program - oddělení pro děti.

Přijďte si prohlédnout výstavu výtvarných prací dětí ZŠ a MŠ ze soutěže "Skřítkové, víly a strašidla v pohádkách". Během celého dne bude probíhat prodej nových dětských knih a drobných dárků (dřevěné hračky, vánoční perníčky, ručně vázané zápisníčky, bižuterie...). Spolu s rodiči se děti mohou  zúčastnit  výtvarné dílny a pod vedením lektorky I. Divišové vyrobit něco zajímavého. Od 13,30 se těšte na  kouzelníka Standu, který svým vystoupením vždy potěší, a to nejen děti, ale i rodiče. Těšíme se na Vás!! Plakát ke stažení ZDE.