Lichožrouti - výtvarná soutěž

Městská knihovna- dětské oddělení vyhlašuje v rámci říjnového Týdne knihoven 2016 výtvarnou soutěž LICHOŽROUTI. Že jste o nich nikdy neslyšeli?

Lichožrouti jsou labužníci na ponožky! Nic jim tak dobře nevoní a pozor, nic jiného nejí. Labužnicky snědí vždycky jen jednu, druhou nechají být. Určitě se to stává i Vám doma, máte spoustu lichých ponožek a druhá do páru je fuč. Inspirací vám budou knihy Pavla Šruta a Galiny Miklíkové. Dokážete si takového Lichožrouta představit a namalovat ho, vymodelovat, či třeba ušít? Přijímáme jednotlivé i skupinové práce.

Uzávěrka soutěže 15.2.2016. Těšíme se na vaše výtvarná i jiná umělecká díla označená vašim jménem a věkem. Autoři nejoriginálnějších prací budou odměněni. Všechny výtvory budou vystaveny v prostorách knihovny. Plakát ZDE.