Skautská pošta - projekt Déčka

Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky  navázal spolupráci s Českou televizí na projektu Skautská pošta (https://www.ceskatelevize.cz/porady/12042957836-skautska-posta-1918/), který se vysílá od 4.9.2018. Jedná se o zábavně vzdělávací seriál o vzniku první republiky, k němuž je připraven soutěžní projekt ve spolupráci s knihovnami. Knihovna Hlinsko - dětské oddělení se také zapojuje do této soutěže, protože v Hlinsku máme silnou skautskou základnu. V průběhu října a listopadu budou do naší knihovny docházet děti, které se zúčastní této soutěže. V ní plní roli doručovatele, který má za úkol doručit nalezený dopis. Dopis odevzdají v místech označených samolepkou na dveřích - tzn. v dětské knihovně Hlinsko - 1.patro.) Veškeré info o soutěži Skautská pošta je na www.skautskaposta.cz.

Tak neváhejte a zahrajte si na skautského doručovatele a přijďte odevzdat nalezený dopis do hlinecké knihovny !!!